Služby

Mediace

Potřebujete vyřešit spor, který vás trápí? V rodině, s partnerem se sousedy nebo v práci? Rychleji než soudní cestou? Pro úspěšné řešení těchto situací využijte mediaci.

Co s klienty řeším nejčastěji?

 • Vztahové neshody v rodině

 • Majetkové spory

 • Sousedské hádky a rozepře
 • Mediace ve firemním prostředí

Jak může vypadat moje pomoc pro vás?

Jako mediátor vám pomůžu komunikovat s druhou stranou a dojít k ,,win-win” řešení, které bude výhodné pro obě strany.

Zamezím zbytečným konfliktům a zlepším komunikaci mezi vámi. Abyste dosáhli společného řešení a zlepšil se vztah mezi vámi. Pro teď i do budoucna.

Výhody mediace oproti soudnímu řízení

 • Mediace samotná podporuje spolupráci, dokáže vztahy napravovat ne je víc rozdělovat.

 • Mediace hledá nejlepší řešení pro obě strany. Nehledá viníka. Z mediace budete odcházet s dobrým pocitem.

 • Mediace uchovává vaše soukromí. Vše co si řekneme zůstane za zavřenými dveřmi. Váš spor se nestane součástí soudních spisů a veřejných slyšení.

   

 • Podle statistik je mediace podstatně levnější a mnohem rychlejší než zdlouhavé a nákladné soudní řízení.

   

 • Mediace výrazně zvyšuje spokojenost zúčastněných stran s formou dohody a jejího následného dodržování.
Reference
Co o mně říkají klienti?
{
Na Kryštofa jsem se obrátila kvůli reakci na očkování u mé malé dcerky. Po první dávce se dceři zhoršil atopický ekzem plus se objevily další reakce. Na druhou dávku jsem se chtěla připravit, tak jsem kontaktovala Kryštofa.Diky němu stav po očkování probíhal naprosto bez problémů. Kryštof nejen, že dobře poradil, vše krásně vysvětlil, ale ještě se i ujistil, že všemu dobře rozumím. Ještě jednou Ti moc děkuji 🌺
Markéta Kovaříková
{

Homeopatie je jedna z úžasných a vysoce účinných terapeutických metod, pokud chceme léčit člověka ve všech jeho aspektech života. Je nedílnou součástí celostního léčení, protože zasahuje do oblastí, kam mnohé jiné metody už nedosáhnou. Spolupráci s homepatii v rámci psychosomatické léčby považujeme za zcela samozřejmou součást léčebného procesu.

Jarmila Klímová
{
Kryštofovi jsem vděčná za čas, který mi věnoval a pomohl díky správné diagnostice homeopatik vyřešit můj problém vleklý několik let (alergie, astma). Oceňuji jeho lidskost a přístup.
Zuzana Choutková
{

🌿 Kryštof Látal dělá svou práce svědomitě a s veškerým nasazením. Zároveň má citlivý, vnímavý a respektující přístup. Má odborné znalosti v mnoha směrech. Vřele ✅ doporučuju!

Jitka Pištěková
{
Již dvakrát jsem u Kryštofa řešil své problémy a pomohl mi jak na fyzické, tak i psychické úrovni. Je to člověk na správném místě!
David Urubčík
{

Pana Kryštofa Látala mohu jedině doporučit. Je to člověk na správném místě, který má o člověka opravdový zájem. Jeho velkou předností je holistický přístup – děkuji za něj!

Lenka Zdařilová
{

Sama za sebe mohu homeopatii s Kryštofem jen doporučit, doporučila bych ji i těm,kteří v účinky homeopatik nevěří, myslím že i samotné sezení s Kryštofem může velmi pomoci.

Chiara Šimonová

Ceník

Rodinná mediace

Částku hradí strany napůl

1 200 Kč / hod.

Firemní mediace

Částku hradí strany napůl

1 500 Kč / hod.

Mediace o víkendu nebo o svátcích je za příplatek +20%.

Mediační sezení trvá 3 hodiny. Podle potřeby je možné mediaci opakovat.
Preferuji platbu zasláním částky předem na účet.

Nezávazná poptávka

15 + 11 =