Služby

Osobní terapie

Trápí vás úzkosti a deprese? Řešíte těžké životní situace? Pomůžu vám lépe porozumět tomu, co se ve vašem životě děje. Abyste znovu našli vnitřní klid a radost ze života.

Co s klienty řeším nejčastěji?

  • Nejasné pocity nespokojenosti
  • Opakující se problémy v osobním životě a vztazích
  • Vzpomínky na traumatické události
  • Psychosomatické nemoci těla
  • Úzkosti a deprese

Udělat důležitá rozhodnutí a další pozitivní změny

  • Pomůžu vám vyrovnat se s těžkou minulostí
  • Pomůžu vám uvědomit si vaše potřeby
  • Pomůžu vám změnit postoj k sobě nebo lidem kolem vás
  • Pomůžu vám osvojit si nové dovednosti
  • Udělat důležitá rozhodnutí a další změny…

Jak terapie probíhají?

Základním pilířem terapií je rozhovor. V případě potřeby doplňuji rozhovor jednoduchými technikami, které průběh terapií podpoří. Jsme zvyklí, že nás lidé neustále hodnotí. Hodnocení ode mě nečekejte. Budu aktivně naslouchat
vašemu příběhu, vašim pocitů, snům a potřebám.

Bez souzení a hodnocení zažijete blahodárný pocit přijetí se vším co váš život obnáší. Budu vám také pokládat otázky, díky kterým si ujasníte vaše potřeby a zaměříte se na změny, které chcete v životě udělat. Pokud neurčíte jinak,
tak součástí těchto terapií je i homeopatická léčba a její pozitivní účinky na zdraví a psychiku člověka.

Reference
Co o mně říkají klienti?
{
Na Kryštofa jsem se obrátila kvůli reakci na očkování u mé malé dcerky. Po první dávce se dceři zhoršil atopický ekzem plus se objevily další reakce. Na druhou dávku jsem se chtěla připravit, tak jsem kontaktovala Kryštofa.Diky němu stav po očkování probíhal naprosto bez problémů. Kryštof nejen, že dobře poradil, vše krásně vysvětlil, ale ještě se i ujistil, že všemu dobře rozumím. Ještě jednou Ti moc děkuji 🌺
Markéta Kovaříková
{

Homeopatie je jedna z úžasných a vysoce účinných terapeutických metod, pokud chceme léčit člověka ve všech jeho aspektech života. Je nedílnou součástí celostního léčení, protože zasahuje do oblastí, kam mnohé jiné metody už nedosáhnou. Spolupráci s homepatii v rámci psychosomatické léčby považujeme za zcela samozřejmou součást léčebného procesu.

Jarmila Klímová
{
Kryštofovi jsem vděčná za čas, který mi věnoval a pomohl díky správné diagnostice homeopatik vyřešit můj problém vleklý několik let (alergie, astma). Oceňuji jeho lidskost a přístup.
Zuzana Choutková
{

🌿 Kryštof Látal dělá svou práce svědomitě a s veškerým nasazením. Zároveň má citlivý, vnímavý a respektující přístup. Má odborné znalosti v mnoha směrech. Vřele ✅ doporučuju!

Jitka Pištěková
{
Již dvakrát jsem u Kryštofa řešil své problémy a pomohl mi jak na fyzické, tak i psychické úrovni. Je to člověk na správném místě!
David Urubčík
{

Pana Kryštofa Látala mohu jedině doporučit. Je to člověk na správném místě, který má o člověka opravdový zájem. Jeho velkou předností je holistický přístup – děkuji za něj!

Lenka Zdařilová
{

Sama za sebe mohu homeopatii s Kryštofem jen doporučit, doporučila bych ji i těm,kteří v účinky homeopatik nevěří, myslím že i samotné sezení s Kryštofem může velmi pomoci.

Chiara Šimonová

Ceník

Osobní konzultace

Klasická cena jedné konzultace. Délka sezení je mezi 60-90 minutami.

1 200 Kč

Ušetřete s balíčkem

Zvýhodněná cena konzultace
v předplaceném balíčku 5 sezení.

1 200 Kč

1 000 Kč

V akutních případech je také možná rychlá konzultace po telefonu za cenu 600 Kč do 30 minut.

Nezávazná poptávka

8 + 8 =