O mně

Pomáhám lidem zvládat těžké
situace v oblasti zdraví,
psychiky i mezilidských vztahů.

Ve své poradně propojuji východní medicínu s moderními poznatky o lidském těle. Léčím nejen tělo, ale primárně lidskou psychiku, která má často velmi silný vliv na naše fyzické zdraví.
ㅤㅤㅤ

Věřím, že naše fyzické zdraví a kvalitu života ovlivňují naše emoce a myšlenkové pochody. V rámci léčby se pak orientuji právě na uzdravení a napravení mysli, ať už je to pomocí osobních terapií, či s použitím homeopatických léčiv, které kombinují s dalšími terapeutickými metodami pro dosažení co nejlepšího výsledku těchto sezení.

Další vzdělání a úspěchy
  • 7 let studia na zdravotnické škole E. Pöttinga v Olomouci, obor diplomovaný zdravotní laborant (s vyznamenáním).
  • 4 roky studia klasické homeopatie pro profesionální praxi v Brně, které vychází z norem organizací EU, ECCH (European Council for Classical Homeopathy) a ECH (European Committee for Homeopathy), pro lékařskou i nelékařskou praxi.
  • Absolvování mediačního výcviku u Asociace mediátorů ČR.
  • Absolvování vzdělávacího cyklu psychosomatiky s MUDr. Jarmilou Klímovou Mgr. Michaelou Fialovou.
  • Soukromou terapeutickou a homeopatickou praxi vedu od roku 2016 do současnosti.
  • Plynule publikuji články a přednáším na konferencích.

V průběhu své terapeutické praxe jsem se začal více zajímat o to, jak jdou složité mezilidské situace řešit v klidu a s dobrým efektem na výsledek. A tak jsem v roce 2022 absolvoval mediační výcvik abych se této oblasti věnoval naplno. Jako mediátor podporuji své klienty v hledání řešení obtížných situací a nalézání východisek, které jsou pro obě strany přínosné.
ㅤㅤ

Jsem pevně přesvědčen, že většina mezilidských konfliktů může být vyřešena otevřenou komunikací, empatií a trpělivostí. Proto se jako mediátor snažím pomoci všem, kdo se pro řešení konfliktů formou mediace rozhodnou.

Z čeho se skládá moje praxe? 

Osobní terapie

 
Poslechnu si váš příběh a vše co je teď pro vás důležité. Řekněte mi o bolestech, které vás trápí, ať můžete jejich tíhu odložit a nalézt vnitřní klid. Na terapiích pojmenujeme i vaše potřeby a já vás budu podporovat na cestě k jejich dosažení.

Homeopatie

 
Na první přednášce o homeopatii jsem byl když mi bylo 11 let. Několik let poté jsem homeopatii vystudoval a od té doby se ji prakticky věnuji. Pojďme spolu najít homeopatickou esenci, která obnoví vaši vitální sílu a dá vašemu tělu impuls k uzdravení.

Mediace

 
Složité problémy vznikají ze špatné komunikace a oprávněného pocitu, že nám druhý člověk nerozumí. Když jsme v emocích, je pro nás těžké něco (vy)řešit. Na mediaci zajistím, aby se strany sporu vyslechli, lépe si porozuměli a našli takové řešení, které je prospěšné pro všechny.

Reference
Co o mně říkají klienti?
{
Na Kryštofa jsem se obrátila kvůli reakci na očkování u mé malé dcerky. Po první dávce se dceři zhoršil atopický ekzem plus se objevily další reakce. Na druhou dávku jsem se chtěla připravit, tak jsem kontaktovala Kryštofa.Diky němu stav po očkování probíhal naprosto bez problémů. Kryštof nejen, že dobře poradil, vše krásně vysvětlil, ale ještě se i ujistil, že všemu dobře rozumím. Ještě jednou Ti moc děkuji 🌺
Markéta Kovaříková
{

Homeopatie je jedna z úžasných a vysoce účinných terapeutických metod, pokud chceme léčit člověka ve všech jeho aspektech života. Je nedílnou součástí celostního léčení, protože zasahuje do oblastí, kam mnohé jiné metody už nedosáhnou. Spolupráci s homepatii v rámci psychosomatické léčby považujeme za zcela samozřejmou součást léčebného procesu.

Jarmila Klímová
{
Kryštofovi jsem vděčná za čas, který mi věnoval a pomohl díky správné diagnostice homeopatik vyřešit můj problém vleklý několik let (alergie, astma). Oceňuji jeho lidskost a přístup.
Zuzana Choutková
{

🌿 Kryštof Látal dělá svou práce svědomitě a s veškerým nasazením. Zároveň má citlivý, vnímavý a respektující přístup. Má odborné znalosti v mnoha směrech. Vřele ✅ doporučuju!

Jitka Pištěková
{
Již dvakrát jsem u Kryštofa řešil své problémy a pomohl mi jak na fyzické, tak i psychické úrovni. Je to člověk na správném místě!
David Urubčík
{

Pana Kryštofa Látala mohu jedině doporučit. Je to člověk na správném místě, který má o člověka opravdový zájem. Jeho velkou předností je holistický přístup – děkuji za něj!

Lenka Zdařilová
{

Sama za sebe mohu homeopatii s Kryštofem jen doporučit, doporučila bych ji i těm,kteří v účinky homeopatik nevěří, myslím že i samotné sezení s Kryštofem může velmi pomoci.

Chiara Šimonová

Nezávazná poptávka

14 + 5 =