Jarmila Klímová

Homeopatie je jedna z úžasných a vysoce účinných terapeutických metod, pokud chceme léčit člověka ve všech jeho aspektech života. Je nedílnou součástí celostního léčení, protože zasahuje do oblastí, kam mnohé jiné metody už nedosáhnou. Spolupráci s homepatii v rámci...

Zuzana Choutková

Kryštofovi jsem vděčná za čas, který mi věnoval a pomohl díky správné diagnostice homeopatik vyřešit můj problém vleklý několik let (alergie, astma). Oceňuji jeho lidskost a přístup.

Jitka Pištěková

Kryštof Látal dělá svou práce svědomitě a s veškerým nasazením. Zároveň má citlivý, vnímavý a respektující přístup. Má odborné znalosti v mnoha směrech. Vřele doporučuju!

David Urubčík

Již dvakrát jsem u Kryštofa řešil své problémy a pomohl mi jak na fyzické, tak i psychické úrovni. Je to člověk na správném místě!

Markéta Kovaříková

Na Kryštofa jsem se obrátila kvůli reakci na očkování u mé malé dcerky. Po první dávce se dceři zhoršil atopický ekzem plus se objevily další reakce. Na druhou dávku jsem se chtěla připravit, tak jsem kontaktovala Kryštofa.Diky němu stav po očkování probíhal naprosto...